Kullanıcı:
Şifre:
                 • Şifremi Unuttum

 

lash Clocks Gallery

HABERLER

Manisaspor Store açıldı

 
Taraftarımızı lisanlı Manisaspor ürünleriyle buluşturan Manisaspor Store Çarşı ve Stat şubelerinin resmi açılış törenleri dün Sivasspor maçı öncesinde gerçekleştirildi. Açılışlara AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Vali Celalettin Güvenç, İl Emniyet Müdürü Adem Aydemir, Gençlik ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Arif Koşar,Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz, Başkanımız Kenan Yaralı, yönetim kurulumuz ve taraftarlarımız katıldı.
 
“Manisaspor kalıcı olacağının mesajını veriyor”
Günü ilk açılışı Manisaspor Store Çarşı Şubesi’nin açılışı oldu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi  törende yaptığı konuşmada, Manisaspor Store açılışının Manisaspor’un Spor Toto Süper Lig'de kalıcı olup, futbolda ve diğer alanlarda da başarılı olmak istediği mesajını yansıttığını kaydetti. Başkanımız Kenan Yaralı ile yönetim kurulumuzun tespit ettikleri ihtiyaçların giderilmesine yönelik gayretlerini sevindirici bulduğunu ifade eden Tanrıverdi, şunları söyledi: “Manisaspor lige başladığında, sezona başladığında şanssız sonuçlar elde etti. Ama Trabzonspor'daki 3-1'lik galibiyeti hepimizi sevindirdi. İnanıyorum ki bu galibiyetle Manisaspor ligde ana kapıyı açmıştır. Bundan sonra eksiğini tamamlayacak ve hak ettiği yere oturacaktır. Bugün de inanıyorum ki centilmence bir müsabaka oynanacak, kardeşlik içerisinde güzel bir futbolu ortaya koyacaklar. Kardeş takımın yöneticileri alınmasınlar bu açılışlar vesilesiyle biz Manisalılar, Manisalı taraftarlar sevinmek istiyoruz, galip olmak istiyoruz. İnanıyorum ki takımımız, taraftarlarına bu mutluluğu yaşatacaktır. Bu sezon taraftarlarının yüzünü güldürecek, şehrimizi tanıtacak güzel bir sonucu ortaya koyacaktır.''

“Manisalılar Manisaspor’a sahip çıksın”
MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay da yaptığı konuşmasında Manisalılar'ın, Manisaspor'a, ürünlerine ve maçlarına yeterince sahip çıkmadığını belirterek,“Herkesi Manisaspor amblemli ürünlere daha fazla sahip çıkarak satın almaya davet ediyorum.” dedi.

“Açık tribün kapatılsın”
Manisa Valisi Celalettin Güvenç de konuşmasında, 19 Mayıs Stadı'nın açık tribünlerinin üzerinin kapatılmasının gerektiğini ifade ederek, “Bunun için 1 milyon 250 bin lira sözünü almış bulunuyoruz. Bunun için TFF Başkanımıza Manisa'nın bu meydanından medya ve TFF Yönetim Kurulu aracılığıyla selamlıyor desteğini istiyoruz.” dedi.

“Bireysel sponsor olun”
Başkanımız Kenan Yaralı ise açılışta Manisaspor Yönetim Kurulu olarak, önemli bir adım daha attıklarını belirterek, “Artık formalarımız statlarda sporcu üzerinden değil, dışarıda merdiven altı atölyelerde yapılan formalar değil, lisanslı ürün olarak Manisaspor Kulübü olarak üreterek burada mağazalarımızda satışa sunduk. Amacımız bireysel sponsorluğu öne çıkarmak. Nasıl şirketleri veya başka grupları sponsor olarak maddi manevi yanımıza alıyorsak biz taraftarımızı bireysel olarak yanımıza almak istiyoruz. Her kişinin bir lisanslı ürün alması, takımına, kulübüne ve futbolcularına, taraftarına her şekilde maddi manevi sponsorluktur. Artık bebeğinden yaşlısına herkesin buradan formasını, şortunu ve eşofmanını almasını istiyoruz.” dedi. Konuşmaların ardından kurdelenin kesilmesiyle mağazanın açılışı gerçekleştirildi.

Odyakmaz 10 forma aldı
Kurdele kesiminin ardından heyet mağazadaki ürünlere inceleyerek alışveriş de yaptı. Açılış törenine katılan Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Odyakmaz da 10 adet Manisaspor forması satın alarak bunları açıla gelen çocuklara hediye etti.
Başkanımız Kenan Yaralı da açılışa Galatasaray formasıyla gelen bir çocuğa, Manisaspor forması hediye etti.

Manisaspor Store Çarşı Şubesi'nin açılışının ardından heyet Manisaspor Store Stat Şubesi'nin açılışını gerçekleştirdi. Stat şubemizde büyük beğeni toplarken taraftarlarımız Sivasspor maçı öncesinde mağazadan alışveriş yapma imkanı buldular.
 
Öte yandan Manisaspor Store Merkez ve Stad Şube açılış törenlerinin ikram ve ağırlama sponsorluğunu Ufuk Cafe Plaza üstlendi. Açılış törenine katılan davetlilere ikram edilen içecek ve pasta ikramını yapan servis personeli, giyim ve şıklıklarıyla da açılış törenine yakışan bir ekip çalışması ortaya koydular.