GRANDMEDICAL MANİSASPOR KULÜBÜ RESMİ WEB SİTESİ
Özel Grandmedical ile imza töreni düzenlendi
Grandmedical Manisasporumuz ile Manisa Özel Grandmedical Hastanesi arasında isim sponsorluğu konusunda gerçekleştirilen...
Grandmedical Manisasporumuz ile Manisa Özel Grandmedical Hastanesi arasında isim sponsorluğu konusunda gerçekleştirilen işbirliğinin ardından bugün 19 Mayıs Stadyumu’nda imza töreni düzenlendi.
 
Grandmedical Manisaspor ve Manisa Özel Grandmedical Hastanesi arasında isim sponsorluğu konusunda yapılan anlaşmanın ardından düzenlenen imza törenine Başkanımız Abdullah Mergen, Özel Grandmedical Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Üzeyir Dindar, Özel Grandmedical Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Op. Dr. Mümtaz Kahya, İkinci Başkanımız Hakkı Övünç, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Erdem Baltacı, Reşat Oğuz Ege, Seyithan Akar, Özel Grandmedical Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Furkan Dindar ve Mali Koordinatörü Z. Enes Dindar katıldı.
 
Başkanımız Abdullah Mergen imza töreninde yaptığı konuşmada, Grandmedical Manisaspor isminin tescillendiğini ifade ederek sözlerine başladı.
Mergen, yoğunluktan dolayı imza töreninin bugüne kaldığını belirterek, “2014 yılında, göreve geldiğimiz günden bu yana Grandmedical ile sağlık hizmetlerinin tamamı birliktelik içindeydik.  Bu birliktelikte yıllık 100 bin TL civarında bir destekleri söz konusuydu. 3,5 yıldır Grandmedical ile birlikteyiz.” dedi.
 
Geçmiş yönetimlerin başka bir özel hastane ile çalıştığını aktaran Mergen, “Göreve geldiğimizde önümüze o hastaneye 220 bin TL bir borç getirilmiş ve bu borcuda kapatmıştık. Özel Grandmedical Hastanesi ile çalıştığımız 3.5 yıllık süreçte ise sağlık hizmetleri konusunda bir kuruş dahi ödeme yapmadık. Burada Özel Grandmedical Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Üzeyir Dindar ve Özel Grandmedical Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Op. Dr. Mümtaz Kahya’ya teşekkür ederim.” dedi.
 
Mergen, Manisa Özel Grandmedical Hastanesi ile birlikteliğin isim sponsorluğu ile devam ettiğini belirterek, “Bu süreç kamuoyunda sulandırıldı. Önemli olan miktardan çok burada sergilenen duruş. İsim sponsorluğu konusunda başka firmalardan hiç teklif olmadı. Başka firmalardan ön isim alma konusunda ciddi teklif gelmesi durumunda kendileri de bu konuda anlayışlı olacaklarını, hiç kimsenin destek olmadığı bu süreçte desteklerini devam ettireceklerini ifade ettiler. Tekrar şahsım ve yönetim kurulu adına kendilerine teşekkür ediyorum. Keşke bu firmalarımızın sayısı çoğalsa Manisaspor’un sıkıntılarına daha çok çare bulunur.” diye konuştu.
 
Başkanımız Abdullah Mergen, isim sponsorluğu konusunda 1.5 yıllık bir süreç için 400 bin TL’lik bir anlaşmanın olduğunu aktararak, “Gelecek süreçte deplasman masraflarıyla birlikte artı olarak yapacakları destekle birlikte 1 milyona yakın bir katkı olacak. Bu önemli bir rakam. Geçmiş günlerde yapılan kampanyada Manisaspor için 1700 TL bir para toplandı. Koca şehirde toplanan rakam bu. Geçmişte de, Manisaspor’un yakın tarihinde Vestel döneminde stat yapımı konusunda ‘Vestel’in sahibinin 1 triyon toplayın, kalanını ben vereceğim’ dediği dönemde rahmetli Tarık Almış dışında kimse delikli kuruş vermedi. Bu anlamda Grandmedical’ın duruşu takdire şayandır. Bu şehrin en önemli markası için bir duruş sergileyip örnek oluyorlar. Ben bu anlaşmanın çok bereketli olacağına inanıyorum.” dedi.    
 
 
Özel Grandmedical Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Op. Dr. Mümtaz Kahya ise Manisaspor ile yapılan işbirliğinin kentimize hayırlı olmasını dilediklerini belirterek, “Bizler sağlık sektöründe hizmet etmekten mutluluk duyduğumuz Manisamız için spor alanında bu kentin sembolü olmuş Manisaspor’a da hizmet etmeye talip olduk. Böylece sağlık sponsorluğu yaptığımız, şehrimizin takımına olan desteğimizi genişletmiş olduk. Bu birlikteliği ve hizmeti anlaşma gereği belirli bir süre değil, kalıcı olarak bir ömür boyu sürdürmek istiyoruz. Hedefimiz Grandmedical Manisaspor’u daha yerlere götürmektir. Bunun arzusu içindeyiz Önümüzdeki dönemde başarıları ile göğsümüzü kabartacağından şüphemiz olmayan şehrimizin takımına da bu kapsamda destek olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Her daim kentin takımı olan Manisaspor’un yanında olduk. Dün olduğu gibi, bugün de, yarın da kentimizin sembolü olan Manisaspor’a desteğimiz devam edecektir.” dedi.
 
Kahya, sözlerinin devamında basın ve sosyal medyada isim sponsorluğu anlaşması ile ilgili çeşitli spekülasyonların yapıldığını aktararak, “Grandmedical Hastanesi, Manisaspor’un yanı sıra Manisa Büyükşehir Belediyespor’a büyükşehir olma sürecinden bu yana destek veriyor. Bu darboğaz döneminde biz elimizi taşın altına koyduk. Ekonomik durumumuz ölçüsünde yapabileceğimiz desteği bu anlaşmayla Grandmedical Manisaspor’a gönül rahatlığıyla verdik. Daha büyük rakamlarla gelen bir firma olursa Grandmedical Manisaspor’un önünü açma taraftarıyız.” dedi.
Esenyurt Necmi Kadıoğlu
21.02.2018 19:00
PUAN DURUMU

O

G

B

M

A

P

 • 1

  ÜMRANİYESPOR

  22

  12

  5

  5

  16

  41

 • 2

  ÇAYKUR RİZE

  22

  12

  5

  5

  14

  41

 • 3

  MKE ANKARA

  22

  11

  6

  5

  10

  39

 • 4

  GAZİŞEHİR GAZİANTEP

  22

  9

  8

  5

  18

  35

 • 5

  İSTANBULSPOR

  22

  10

  5

  7

  3

  35

 • 6

  BOLUSPOR

  22

  10

  3

  9

  8

  33

 • 7

  ALTINORDU

  22

  9

  6

  7

  6

  33

 • 8

  TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR

  22

  8

  7

  7

  3

  31

 • 9

  AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR

  22

  8

  7

  7

  3

  31

 • 10

  BALIKESİRSPOR BALTOK

  22

  9

  6

  7

  5

  30

 • 11

  ADANASPOR

  22

  8

  6

  8

  -8

  30

 • 12

  B.B.ERZURUMSPOR

  22

  7

  8

  7

  1

  29

 • 13

  ESKİŞEHİRSPOR

  22

  8

  6

  8

  7

  27

 • 14

  SAMSUNSPOR

  22

  6

  9

  7

  -6

  27

 • 15

  ADANA DEMİR.

  22

  6

  6

  10

  -5

  24

 • 16

  DENİZLİSPOR

  22

  5

  5

  12

  -11

  20

 • 17

  GRANDMEDICAL MANİSASPOR

  22

  7

  2

  13

  -13

  14

 • 18

  GAZİANTEPSPOR

  22

  1

  4

  17

  -51

  4

Copyright©2016 GRANDMEDICAL MANİSASPOR Kulübü Resmi Web Sitesi
Sitede bulunan yazılı ve görsel içerikler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.